O NAS – UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A.

Od blisko 200 lat UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. skutecznie wspomaga leczenie dolegliwości: ortopedyczno-urazowych, reumatologicznych, kardiologicznych, neurologicznych, dermatologicznych oraz rehabilituje pacjentów z rozpoznaniem dziecięcego porażenia mózgowego.

Największymi bogactwami UZDROWISKA BUSKO-ZDRÓJ S.A. są woda siarczkowa oraz solanka jodkowa, a także produkowana od 1960 roku naturalna woda mineralna BUSKOWIANKA-ZDRÓJ, która cieszy się uznaniem wśród klientów dbających o swoje zdrowie i kondycję fizyczną. BUSKOWIANKA w naturalny sposób uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu, zalecana jest w profilaktyce osteoporozy, schorzeń nowotworowych, układu mięśniowo nerwowego oraz leczeniu cukrzycy, dny moczanowej i miażdżycy. Doskonałym uzupełnieniem kuracji w uzdrowisku  jest  linia SŁONECZNYCH KOSMETYKÓW.  To unikalne pielęgnacyjne produkty, które wytwarzane są na bazie naszych naturalnych substratów leczniczych, a więc wody siarczkowej, solanki jodkowej oraz borowiny. Wysoka jakość i właściwości tych produktów powodują, że stają się ważnym elementem każdego domowego spa.

UZDROWISKO dba o najwyższe standardy obsługi przyjeżdżających do Buska-Zdroju gości, którzy skorzystać mogą z gamy blisko 100 rodzajów zabiegów leczniczych. W ramach Spółki funkcjonują sanatoria oraz szpitale uzdrowiskowe z najbardziej znanym obiektem – Sanatorium MARCONI. UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A. jest uznaną marką, rozpoznawalną we wszystkich zakątkach Polski, ale również co ważne za granicą. Oferuje leczenie uzdrowiskowe, szpitalne, rehabilitacyjne, sanatoryjne, ambulatoryjne, turnusy rehabilitacyjne na skierowania i pełnopłatne oraz pobyty rekreacyjne. Istnieje możliwość konsultacji specjalistycznych, badań analitycznych i diagnostycznych.

Do dyspozycji kuracjuszy jest zaawansowany technologicznie, nowoczesny sprzęt, m.in. do diagnostyki osteoporozy. Goście Uzdrowiska mogą liczyć na opiekę medyczną wysoko wykwalifikowanej kadry lekarskiej i pielęgniarskiej. Wszystko to sprawia, że UZDROWISKO BUSKO-ZDRÓJ S.A jest często nagradzane i plasuje się w ścisłej czołówce podmiotów w związku z prowadzoną działalnością, a ci którzy raz je odwiedzili chętnie powracają.

Recommended Reading